Policjanci rozwozili “Szlachetną Paczkę”

     Po raz kolejny funkcjonariusze łańcuckiej jednostki włączyli się do ogólnopolskiej akcji “Szlachetna Paczka”. Policjanci wraz z innymi wolontariuszami dostarczyli świąteczne prezenty do potrzebujących rodzin powiatu łańcuckiego.

Reklama

     W dniach 9 – 10 grudnia odbywał się w całej Polsce Finał Szlachetnej Paczki – projektu organizowanego przez Stowarzyszenia WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich potrzebom.

     Do akcji przyłączyli się również policjanci z Łańcuta. Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych nie mieli problemu z dotarciem do najbardziej potrzebujących z naszego powiatu. Przekazane prezenty wywołały ogromne wzruszenie wśród rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

     Dla wielu obdarowanych rodzin paczka staje się dodatkową motywacją do stawiania czoła codziennym przeciwnościom. Ważne jest również wsparcie innych osób, którzy gotowi są do udzielenia bezinteresownej pomocy. Liczymy, że dzięki pomocy darczyńców i wolontariuszy potrzebujące rodziny będą miały radosne święta.

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz