Muzeum-Zamek w Łańcucie zaprasza na weekend za pół ceny

        W dniach 10 i 11 marca Muzeum-Zamek w Łańcucie zaprasza na wiosenną odsłonę ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie jak największej liczby osób do skorzystania z atrakcji turystycznych, nie tylko w sezonie wakacyjnym.   

Reklama

      Organizatorami akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Łańcucki obiekt jest jednym z partnerów wydarzenia.

       Turyści, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Muzeum-Zamek w Łańcucie, będą mogli kupić wybrane bilety normalne z 50% ulgą. Promocja dotyczy wejściówek dla osób czynnych zawodowo i obejmuje:

– karnet w cenie 29 zł, który w trakcie “Weekendu za pół ceny” kosztuje 14,50 zł, (obejmuje zwiedzanie: Zamku (bez II piętra), Stajni i Wozowni)

– bilet na wszystkie ekspozycje o wartości 36 zł, po 50% zniżce – w cenie 18,00 zł. (dotyczy zwiedzania: Zamku (bez II piętra), Stajni i Wozowni, Oranżerii, Storczykarni, Sztuki Cerkiewnej)

        Zniżkowe bilety będą dostępne w Kasach Muzeum.

      Planując wizytę, warto zapoznać się z godzinami otwarcia i ostatniego wejścia, podanymi na stronie internetowej: www.zamek-lancut.pl/pl/Zwiedzanie.

Joanna Garbulińska-Charchut

Fot. Adam Kunysz

 

Post Author: Adam Kunysz