Barbara Pilawa-Kraus – pierwszym kandydatem na Burmistrza Miasta Łańcuta

     Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na placu obok nowo wybudowanej hali sportowej dla Zespołu Szkół Technicznych, przewodniczący Zarządu Prawa i Sprawiedliwości powiatu łańcuckiego, poseł na Sejm RP Kazimierz Gołojuch, w towarzystwie przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia i Starosty Łańcuckiego Adama Krzysztonia, przedstawił Barbarę Pilawę-Kraus jako kandydata na burmistrza miasta Łańcuta.

Reklama

     Dziękując za obdarzenie jej zaufaniem i udzielone poparcie, w swoim  wystąpieniu kandydatka na burmistrza przedstawiła najważniejsze kierunki dalszego rozwoju miasta. Jej zdaniem miasto, ze względu na jego turystyczny charakter, powinno się skupić na rozbudowie bazy sportowej, usprawnieniu komunikacji miejskiej, a także właściwym zagospodarowaniu Rynku, gdzie jest miejsce i na fontannę i na pomnik. Te wszystkie działania powinny być jednak poprzedzone szerokimi konsultacjami społecznymi.

     Na zakończenie dziennikarze mieli okazję obejrzeć wnętrza nowoczesnej hali sportowej dla ZST w Łańcucie, która już we wrześniu br. przekazana zostanie do użytku.

(A.K.)

Fot. Adam Kunysz

 

Post Author: Adam Kunysz