Piknik rodzinny w Parku Magrysia w Handzlówce

     „Moją siłą jest rodzina – piknik, zdrowie, integracja” to hasło wydarzeń rodzinnych realizowanych w ramach projektu finansowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Wczoraj podczas pikniku bawiły się dzieci i dorośli z Handzlówki oraz okolic.

Reklama

     Piknik w Parku Magrysia podobnie jak rok temu był pełen licznych atrakcji  adresowanych głównie do najmłodszych. Były więc zabawy z animatorami, pokazy giga baniek mydlanych, konkursy z nagrodami. Umiejętności wokalne i taneczne mogli zaprezentować młodzi artyści.  Specjalne stoiska przygotowała m.in. Polska Grupa Energetyczna, Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie, Avon oraz Nature House.

     Wydarzenie wsparli samorząd gminy Łańcut, PGE Obrót SA w Rzeszowie, Gościniec Nad Sawą, Wyciąg Narciarski STAŚ, Pizzeria Zielona, Salon Fryzjerski Looksus w Łańcucie, Sala Zabaw Łobuziak, Restauracja Vis a Vis, AWB Becla, Nature  House oraz Avon.

     Realizatorem projektu jest Akademia Rozwoju Społecznego przy współpracy z Stowarzyszeniem Razem Dla Wsi Łańcuckiej. W organizacji pikniku w Handzlówce pomogli m.in.: Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Handzlówce, Centrum Kultury Gminy Łańcut, samorząd wiejski, a także miejscowa rada rodziców przedszkola oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

Materiał prasowy

 

 

Post Author: Adam Kunysz