“Pasjonada” w strugach deszczu – fotoreportaż Lucyny Domki

     Tę wspaniale przygotowaną imprezę pokrzyżowało organizatorom nagłe załamanie pogody i tylko ci, którzy nie przestraszyli się padającego  deszczu i zimna, mieli okazję obejrzeć prawie wszystkie punkty programu, który na niedzielne popołudnie przygotowali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie.

Reklama

      A tych atrakcji w rakszawskim „Brzeźniku” było sporo. Występy teatralne, popisy taneczne, zabawy, koncert orkiestry dętej,  przejazdy bryczką, łódką, degustacje potraw, plenerowe studio fotograficzne – to tylko część tego co organizatorzy zafundowali mieszkańcom Rakszawy i gościom.

     Niestety, w tegorocznej   „Pasjonadzie” pt. „Wełniany wieczorek”  wzięło udział niewiele osób, ale ci którzy przyszli i wytrwali do końca imprezy mogli być w pełni usatysfakcjonowani. Tym zaś, którzy nie mieli okazji obejrzeć atrakcyjnych występów, proponujemy obejrzenie fotoreportażu Lucyny Domki, która nie przestraszyła się deszczu i utrwaliła na zdjęciach najważniejsze momenty tego pięknego kulturalnego wydarzenia.

(a.k.)

Fot. Lucyna Domka

 

Post Author: Adam Kunysz