Umowa na diagnostykę podpisana

     8 października br. na terenie budowy pawilonu diagnostyczno-zabiegowego w Centrum Medycznym w Łańcucie nastąpiło podpisanie umowy z firmą Voxel na prowadzenie pracowni diagnostycznej w nowym budynku. Pomimo iż część pawilonu, w której będzie się mieścić diagnostyka obrazowa jest jeszcze w trakcie budowy, zawarta umowa już teraz pozwoli firmie Voxel na przystosowanie pomieszczeń pod swoją działalność. Jest to konieczne ze względu na specyfikę działania i gabaryty aparatury medycznej, które później byłoby niemożliwe do zrealizowania.  Umowę podpisali Prezes Centrum Medycznego w Łańcucie Łukasz Wais oraz prezes firmy VOXEL – Jarosław Furdal.

Reklama

     Następnie  w Hotelu Sokół  odbyła się konferencja z okazji 10-lecia  działalności firmy Voxel w województwie podkarpackim. Podczas konferencji  Prezes Zarządu Centrum Medycznego Łukasz Wais przedstawił prezentację na temat dotychczasowego rozwoju szpitala oraz przyszłych planów inwestycyjnych. Prezes firmy Voxel Jarosław Furdal zaprezentował dynamiczny rozwój pracowni obrazowych Voxel w Polsce oraz osiągnięcia jakich firma dokonała na przełomie ostatnich 10 lat w województwie podkarpackim, a także perspektywy dalszego jej rozwoju.

    Konferencję zakończyła prezentacja przedstawiciela firmy Philips, która przybliżyła  tajniki działania i zastosowanych innowacji w produkowanym przez nich sprzęcie medycznym w szczególności rezonansie magnetycznym.

CM w Łańcucie

Post Author: Adam Kunysz