Zakończyła się policyjna akcja “Znicz”

     4. listopada łańcuccy policjanci zakończyli trwającą od 31 października akcję „Znicz”. Przez 5 dni funkcjonariusze odnotowali 12 zdarzeń drogowych i zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących.

Reklama

     w minioną niedzielę po godz. 22, łańcuccy policjanci zakończyli trwającą od środy akcję „Znicz”. W tym czasie zwiększona liczba funkcjonariuszy czuwała nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

     Pomimo zwiększonego natężenia ruchu okres Dnia Wszystkich Świętych w powiecie łańcuckim przebiegł spokojnie. W ciągu tych 5 dni funkcjonariusze pracowali przy 10 kolizjach i 2 wypadkach, w których zostały ranne 2 osoby. Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierujących.

     Oprócz funkcjonariuszy duży wpływ na bezpieczeństwo mieli również sami kierujący, którzy wykazali się cierpliwością i ostrożnością za kierownicą. Zwracali również uwagę na zmianę organizacji ruchu oraz sygnały i polecenia wydawane przez policjantów.

KPP Łańcut

 

 

Post Author: Adam Kunysz