Dłuższy czas pracy urzędów

   Ta wiadomość na pewno ucieszy wielu mieszkańców. Od 2 stycznia 2019 r. zostanie wydłużony czas pracy Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Łańcuta oraz Urzędu Gminy Łańcut.  

Reklama

   W każdy poniedziałek sprawy w starostwie będzie można załatwić do godziny 17:00 (powiat analizuje możliwość wydłużenia czasu pracy w sezonie letnim do 18:00). Natomiast w Urzędzie Miasta Łańcuta oraz Urzędzie Gminy Łańcut sprawy administracyjne przez cały rok będzie można załatwić do godziny 18:00.  W pozostałe dni tygodnia godziny pracy w/w urzędów nie ulegną zmianie.

   Dokładna organizacja pracy urzędów w poniedziałki w godzinach popołudniowych, pozostaje w gestii wewnętrznych regulacji powiatu, miasta oraz gminy, będzie dostępna na stronach internetowych oraz budynkach poszczególnych urzędów.

   Wydłużenie pracy urzędów jest wspólną inicjatywą samorządu powiatu, miasta oraz gminy. Tym działaniem wychodzimy naprzeciw osobom aktywnym zawodowo, dla których załatwianie spraw administracyjnych często wiąże się z koniecznością zwalniania się z pracy.

Adam Krzysztoń starosta powiatu łańcuckiego

Rafał Kumek burmistrz miasta Łańcuta

Jakub Czarnota wójt gminy Łańcut

 

 

 

Post Author: Adam Kunysz