Wojciech Dudek nowym dyrektorem Centrum Oświaty Gminy Łańcut

     Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Oświaty Gminy Łańcut. Najlepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentował się Wojciech Dudek.

Reklama

     Wojciech Dudek to magister administracji i zarządzania, absolwent czterech uczelni wyższych tj. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Zdobywał wiedzę i umiejętności na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Oświatą oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Od wielu lat związany jest z samorządem terytorialnym. Od 2011 roku pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

     Ponadto nowy dyrektor COGŁ jest aktywnie zaangażowany w działalność sportową. Społecznie działa jako prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagielek” i Członek Zarządu Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. W kręgu jego zainteresowań znajdują się zagadnienia finansowe, prawne i socjologiczne.

     – Jednymi z pierwszych zadań nowego dyrektora będzie poprawa kondycji finansowej jednostek oświatowych, wdrożenie planu podwyżek dla pracowników obsługi szkół i przedszkoli, opracowanie regulaminu wynajmu obiektów sportowych oraz poprawa organizacji pracy w stołówkach – mówi wójt Jakub Czarnota

UG Łańcut

 

 

Post Author: Adam Kunysz