Charytatywny maraton taneczno-muzyczno-wokalny „Dla Michała”

     Wczoraj po południu sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie dosłownie pękała w szwach, a chętnych do obejrzenia Charytatywnego koncertu „Dla Michała” było tak wielu, że nie dla wszystkich starczyło miejsc na widowni.

Reklama

     W ponad trzygodzinnym maratonie taneczno-muzyczno-wokalnym przeplatanym licytacjami przedmiotów podarowanych przez sponsorów wystąpili m. in. zespoły taneczne „Gracja” i „Rytm”, „Turbo Matura” z I LO, akrobaci z klubu UKS Łańcut, Zespół „Error404”, Łukasz Kowal – wicemistrz Polski w cyklotrialu. Gwiazdą wieczoru był nasz reprezentacyjny zespół „DOC”.

     Nie zabrakło również  ciekawych atrakcji, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, takich jak: licytacje niepowtarzalnych fantów, m.in. przejazd sportowym samochodem, koszulki sportowców, wizyta u kosmetyczki, vouchery do restauracji. W holu MDK odbywał się kiermasz odzieży, można było skorzystać z usług fryzjerskich, czy pomalować dzieciom twarze.

     Koncert zorganizowała młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie, a wsparli ją w tym pięknym przedsięwzięciu liczni sponsorzy oraz dyrekcja MDK.

     Całkowity dochód z koncertu przekazany zostanie na rehabilitację Michała Bazana, który  w listopadzie 2018 r. uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu, w wyniku którego jest sparaliżowany od pasa w dół (złamany kręgosłup oraz przerwana ciągłość rdzenia).

Adam Kunysz

Zdjęcia: Maksymilian Karp

Post Author: Adam Kunysz