Wystawa fotografii Katarzyny Michno

   W Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Czarnej czynna jest wystawa fotografii artystycznej Katarzyny Michno zatytułowana „Ona”. Na kilkudziesięciu kolorowych fotogramach autorka ukazała kobiece i dziecięce portrety, bo jak mówi najbardziej lubi je fotografować.

Reklama

   Z wykształcenia jest ekonomistką, ale jej pasją jest fotografia i taniec. Uwielbia tango argentyńskie, pasjonuje się jego historią i muzyką. Od kilku lat jest członkiem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Specjalizuje się w portrecie i reportażu.

   – Prezentowana wystawa pt. „Ona” – mówi autorka – to zestaw fotografii, które powstały w moim studio w latach 2017 – 2019. Są na nich kobiety w różnym wieku, piękne, tajemnicze, nieodgadnione, w emocji, w oczekiwaniu, w ciszy. Są córki, są matki, siostry, są po prostu one, takie moje „ one”.

   Wernisaż wystawy fotografii Katarzyny Michno miał miejsce kilka dni temu podczas premiery sztuki wystawianej na scenie GOKiR. Uczestnicy spektakli zaprezentowanych dwukrotnie, mieli więc okazję obejrzeć piękne fotografie i porozmawiać z ich autorką.

Tekst i fot. Adam Kunysz

  

Post Author: Adam Kunysz