Powiatowy Piknik Rodzinny za nami

    W minioną niedzielę, 15 bm. na boiskach Zespołu Szkół Technicznych odbył się  Powiatowy Piknik Rodzinny.  Piękna pogoda oraz liczne atrakcje przyciągnęły mieszkańców powiatu  na to wydarzenie.

Reklama

   Na najmłodszych czekały animacje przygotowane przez Niepubliczne Przedszkole ENCE PENCE z Łańcuta. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty ceramiczne  oraz prezentacje Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Można było także obejrzeć wozy bojowe wojska i straży pożarnej .

   Nie zabrakło także stoisk z potrawami kuchni regionalnej, można bylo zrobić sobie wymyślną fryzurę na stoisku klasy fryzjerskiej Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie oraz wziąć udział w konkursie na temat bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym.

   Piknikowi towarzyszył koncert prowadzony przez Kamilę Konieczny a rozpoczęty przez Orkiestrę Dętą z Kraczkowej,. Zespół Tańca Współczesnego GRACJA działający przy Zespole Placówek Oświatowych w Łańcucie zaprezentował kilka tańców w pięknej choreografii, natomiast Kapela Lwowska Fala ze Lwowa wprowadziła widzów w dobry nastrój prezentując utwory międzywojennych autorów.

   Piknik zakończył występ zespołu niemaGOtu, który porwał do wspólnej zabawy licznie przybyłą publiczność od najmłodszych po seniorów.

  W czasie pikniku prowadzona była zbiórka na rehabilitację Kamila Sroczyka.

Powiat Łańcucki

Post Author: Adam Kunysz