Starosta Łańcucki uhonorowany za wkład w rozwój edukacji

   9 listopada 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbył się kolejny,  już II Podkarpacki Bal Niepodległości, organizowany z okazji 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę  Niepodległości. Organizatorem wydarzenia było Podkarpackie Centrum Edukacji  Nauczycieli w Rzeszowie.

Reklama

  Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń wziął  udział w konferencji na temat Wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych, poprzedzającej Bal Niepodległości.

   W trakcie balu, który nawiązywał do przedwojennych imprez towarzyskich i charytatywnych, organizowanych z okazji ważnych świąt narodowych, Starosta Łańcucki  Adam Krzysztoń został uhonorowany za szczególne działania na rzecz rozwoju edukacji w województwie podkarpackim. Okolicznościowy dyplom odebrała w jego imieniu doradca metodyczny PCEN, dr Joanna Kordzikowska –  nauczyciel  I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie.

   Podczas wydarzenia miała miejsce  III Nauczycielska Lekcja Śpiewania pod patronatem dyrektora Biblioteki Polskiej Piosenki – Waldemara Domańskiego oraz aukcja na rzecz kombatantów AK.

jp

Fot. I.Piętak/Radio Rzeszów, J. Ustrzycki/PCEN, Starostwo Powiatowe w Łańcucie

 

Post Author: Adam Kunysz