Mikołajki – Zapominajki w MDK

   Co roku Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. 5 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie. Oczekując upragnionego „Gościa”, dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl pt. „Mikołajki – Zapominajki” w wykonaniu aktorów Teatru w Ruchu z Krakowa.

Reklama

    Razem z bohaterami przedstawienia dzieci zebrane w sali widowiskowej próbowały przywrócić pamięć Świętemu Mikołajowi i dzięki temu ocalić Święta Bożego Narodzenia. Po zakończonym spektaklu na scenie zaczął prószyć śnieg… Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny jak Święty Mikołaj we własnej osobie, który oprócz pełnego prezentów worka, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu.

    Święty Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne i każdemu z osobna wręczał zasłużone prezenty. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wszystkim dzieciom wiele radości.

Elwira Piekło  (MDK)

Fot.Edward Soński

Post Author: Adam Kunysz