Mistrzyni Świata w kickboxingu wspiera fundusz stypendialny Gminy Łańcut

   Indywidualny trening z Mistrzynią Świata w kickboxingu Iwoną Nierodą-Zdziebko to kolejna cenna nagroda, którą będzie można wylicytować podczas Balu Charytatywnego Gminy Łańcut. Pani Iwona tym samym dołączyła do grona sportowców, którzy wsparli działanie Stowarzyszenia „Nasza Gmina Łańcut” i wójta Gminy Łańcut na rzecz rozwoju Funduszu Stypendialnego Dzieci i Młodzieży.

Reklama

   Iwona Nieroda-Zdziebko to zdobywczyni tytułu zawodowej Mistrzyni Świata i zawodowej międzynarodowej Mistrzyni Polski w Kickboxingu w formule Low Kick, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów w formule Low Kick oraz K-1 Rules w kategorii do -56 kg. Od 2007 r. zawodniczka Kadry Narodowej w Kickboxingu.

  – Podczas spotkania Pani Iwona opowiadała o niełatwych początkach swojej kariery oraz determinacji i wysiłku jakim musiała się wykazać by odnieść sukces. Pochodzi z małej miejscowości, gdzie warunki do uprawiania sportu też nie były idealne. Dlatego jej postawa i ciężka praca może być wzorem do naśladowania dla dzieci i młodzieży – mówi wójt Jakub Czarnota.

UG Łańcut

Post Author: Adam Kunysz