Przebudowa obwodnicy Łańcuta. Utrudnienia w ruchu

   Końcem ubiegłego roku rozpoczęła się przebudowa odcinka drogi krajowej nr 94, między Łańcutem a Głuchowem. W związku ze zmianą organizacji ruchu oraz występującymi utrudnieniami, policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do zasad ruchu drogowego.

Reklama

   Od rozpoczęcia przebudowy drogi krajowej nr 94, łańcuccy policjanci wielokrotnie otrzymywali informacje o nieprawidłowym zachowaniu kierujących pojazdami, którzy nie stosując się do zmiany organizacji ruchu, stwarzają zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Obecnie, na tzw. obwodnicy Łańcuta, trwają intensywne prace drogowe wraz z rozbudową niezbędnej infrastruktury technicznej. Ruch drogowy w obu kierunkach odbywa się na całej długości przebudowanego odcinka, jednak w niektórych miejscach mogą pojawiać się chwilowe utrudnienia.

   Policja apeluje do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę oraz przestrzeganie wprowadzanej zmiany organizacji ruchu. Szczególną ostrożność zachowajmy na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i 3-go Maja, gdzie została wyłączona sygnalizacja świetlna. Zakończenie przebudowy obwodnicy Łańcuta planowane jest na wrzesień 2021 roku.

KPP Łańcut

Fot. A.Kunysz

Post Author: Adam Kunysz