Weekend na drogach powiatu łańcuckiego

    Tylko w ten weekend policjanci kilkukrotnie interweniowali w związku ze zdarzeniami, do których doszło na drogach powiatu łańcuckiego. Na szczęście w większości zakończyły się one tylko porysowaniem lakieru. W dwóch przypadkach nie obyło się jednak bez pomocy medycznej i holowania rozbitych pojazdów.

   Do pierwszego z tych zdarzeń doszło w sobotę, około godz. 6.30 w Rakszawie, na drodze wojewódzkiej nr 887. Jak ustalono, 24-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi, kierujący peugeotem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowego zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem, którym kierował 37-latek. Na szczęście żaden z kierujących nie odniósł obrażeń.

   Do szpitala trafił natomiast uczestnik wypadku, do którego doszło w nocy, z soboty na niedzielę, na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Skotnik w Łańcucie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca pojazdem marki Audi, skręcając w drogę podporządkowaną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z motocyklistą jadącym krajową 94. W wyniku zdarzenia ranny został 24-letni kierowca jednośladu.

Reklama

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz