Bardzo Młoda Kultura – Podkarpackie  ogłasza nabór projektów

   Centrum Kulturalne w Przemyślu informuje,  że po ponad dwumiesięcznej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa wznawia działalność w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Ogłaszamy  nabór wniosków konkursowych na współorganizację inicjatyw z zakresu edukacji i animacji kulturowej, które będzie można składać do 15 czerwca br.

   Na najciekawsze  projekty będzie można otrzymać  wsparcie od 5 000 do 15.000 zł brutto na m.in.  warsztaty, projekcje, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzykę, literaturę, dziedzictwo kulturowe, teatr, film, folklor, ekologię, spotkania z twórcami, media, street art,  wszystkie te działania mogą być realizowane także on-line – stawiamy na kreatywność i innowacyjne działania.

Reklama

   Projekty realizowane w ramach konkursu mają być skierowane do dzieci i/lub młodzieży na wszystkich poziomach kształcenia, lub mieć charakter międzypokoleniowy. Inicjatywy muszą się wyróżniać oryginalnością, potencjałem kulturotwórczym i edukacyjnym, a także mieć lokalny i oddolny charakter, angażujący lokalną społeczność. O dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno osoby, które dołączyły do udziału w projekcie w tym roku, także te które brały udział w nim w poprzednich latach, jak i wszyscy zainteresowani  udziałem w projekcie, działający w sferze edukacji i kultury, którzy do tej pory nie mieli styczności z Bardzo Młodą Kulturą.

   Regulamin zamieszamy na oficjalnej stronie operatora projektu z województwa podkarpackiego pod adresem: www.bmk-ck.pl oraz na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu pod adresem: www.ck.przemysl.pl.

   Najważniejsze informacje: zgłoszenia należy wysyłać w terminie do 15.06.2020 r. (do godz. 23.59) wyłącznie drogą elektroniczną na adres:   bmk2.ck@gmail.com .
Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 22.06.2020 r., natomiast zwycięskie projekty mogą być realizowane już od 01.07.2020 r. do 18.10.2020 r. Informacji udziela: Sylwia Błaut-Kowalczyk, e-mail: s.blaut@ck.przemysl.pl, tel 537 808 553.

Post Author: Adam Kunysz