XXI Piknik rekreacyjno-sportowy na basenach MOSiR

Już po raz dwudziesty pierwszy na basenach otwartych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie  odbył się Piknik Rekreacyjno-Sportowy. Organizatorem od samego początku istnienia tej imprezy są MOSiR i MDK w Łańcucie. Piękna pogoda, bogata oferta programowa,  liczne konkursy i ciekawe nagrody przyciągnęły na basen wielu amatorów letniego wypoczynku z Łańcuta oraz okolicznych miast i miejscowości.

Reklama

W programie, który rozpoczął się wczesnym popołudniem w minioną niedzielę,  26. lipca br.  znalazły się liczne konkursy, gry i zabawy. Były konkursy piękności: wybór małej Miss Lata 2020 i  Mistera Lata 2020, konkurencje sportowe: turnieje – siatkówki plażowej,  piłki nożnej plażowej,  tenisa stołowego, zawody pływackie, zawody wyciskania sztangi leżąc.

W programie znalazły się również pokazy sztuki walki AIKIDO  prowadzone przez Mirosława Omiatacza, pokazy służb policyjnych, pokazy sprawnościowe PSP w Łańcucie, a Wojciech Mazur poprowadził pokazy ratownictwa medycznego. Nie zabrakło również wesołego miasteczka, waty cukrowej i licznych zabaw animacyjnych prowadzonych przez Przedszkole Encepence oraz  DJ Team, który również zajmował się prowadzeniem i oprawą muzyczną pikniku.

Puchary, medale i nagrody wręczali burmistrz miasta Rafał Kumek i wiceprzewodniczący Rady Miasta Adam Opałka oraz instruktor  MOSiR – Tadeusz Naróg, który od początku nadzoruje to wydarzenie. Dodatkowe upominki ufundowała wszystkim uczestnikom konkursów firma Prolan Deweloper Łańcut, która reklamowała swoje produkty. Całą imprezę przygotowali i przeprowadzili instruktorzy MOSiR i MDK. Organizatorzy dziękują siłowni QUEEN GYM za pomoc w organizacji konkurencji siłowej.

Urszula Opałka

Fot. Edward Soński

Post Author: Adam Kunysz