Grupa filmowa z Łańcuta poszukuje aktorów do etiudy filmowej

Grupa młodych ludzi z grupy filmowej „Kids With Cams” poszukuje aktorów do etiudy fabularnej. Szukają ludzi ambitnych, zakochanych w aktorstwie i nie bojących się stanąć przed obiektywem, w zamian za co proponują pełny profesjonalizm i przyjacielską atmosferę.

Reklama

Łańcucka grupa filmowa, zrzeszająca młodych pasjonatów fotografii i filmu z Łańcuta i okolic szykuje się do stworzenia swojego pierwszego krótkometrażowego filmu. Ma on opowiadać o losach utalentowanego chłopaka i cenie jaką zapłacił za osiągnięcie sukcesu. Samo przedsięwzięcie zapowiada się bardzo obiecująco, gdyż młodzi podchodzą do niego bardzo ambitnie i planują premierę filmu na koniec tego roku. Grupa dysponuje sprzętem, umiejętnościami i wsparciem profesjonalistów a obecnie poszukuje aktorów amatorów, którzy wcielą się w bohaterów filmu. 

Casting odbędzie się w MDK Łańcut filia Podzwierzyniec, 3 sierpnia w godzinach 15:00 – 18:00.

Poszukiwane są osoby:

  • Do roli młodego głównego bohatera- chłopcy w wieku ok.10 lat
  • Do roli dorosłego głównego bohatera- mężczyźni w wieku 18-25 lat
  • Do roli dziewczyny głównego bohatera- kobiety w wieku 18-25 lat
  • Do ról drugoplanowych- mężczyźni w wieku od 35-40 lat i od 50 wzwyż

Realizacja zdjęć planowana jest na drugą połowę sierpnia.

Zainteresowani powinni wysłać zgłoszenie zawierające podstawowe informacje (imię, nazwisko, wiek zainteresowania itp.) oraz zdjęcie na adres mailowy : g.f.kidswithcams@gmail.com

Grupa filmowa powstała w ramach projektu „ Kids With Cams. Oczami młodych” Stowarzyszenia Form Różnych w ramach programu „Równać Szanse 2019” ze środków Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności. Grupa działa od sierpnia 2019 a sam projekt potrwa jeszcze do stycznia 2021. W ramach projektu grupa uczęszcza na różnego rodzaju warsztaty z profesjonalistami w dziedzinach związanych z filmem i fotografią, a także uczestniczą w rożnych wydarzeniach związanych właśnie z tą branżą. Za sobą mają już swoją autorską wystawę zdjęć wiszącą na ul. 3 Maja, krótki film dokumentalny o życiu w czasach pandemii, udział w Krakowskim Festiwalu Filmowym, a przed sobą przede wszystkim nakręcenie etiudy fabularnej i teledysku do piosenki jednego z uczestników projektu, organizację Kina Plenerowego, z którego skorzystają mieszkańcy Łańcuta i okolic. Grupa jest objęta patronatem honorowym Burmistrza Miasta Łańcuta Rafała Kumka i Starosty Powiatu Łańcuckiego Adama Krzysztonia, a także patronatem medialnym Polskiego Radia Rzeszów oraz  redakcji Łańcut Gada.

 

 

Post Author: Adam Kunysz