Pijany kierowca renaulta pojechał na zakupy

W miniony czwartek, 17. bm. policjanci interweniowali wobec kierowcy renaulta, który spowodował kolizję pod jednym ze sklepów spożywczych w Łańcucie. Mężczyzna był pijany, miał ponad 3 promile. Okazało się, że nie jechał sam, w drodze do sklepu towarzyszył mu kot.

W czwartek przed godz. 16. dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierujący renaultem może znajdować się pod działaniem alkoholu. Według przekazanych informacji wynikało, że kierowca próbuje zaparkować samochód pod jednym ze sklepów spożywczych. 

Reklama

Przybyli na miejsce policjanci zastali opisany pojazd. Za kierownicą renaulta siedział 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile. 

Okazało się również, że 49-latek doprowadził do zderzania z innym, prawidłowo zaparkowanym samochodem. W drodze do sklepu mężczyźnie towarzyszył kot. Na szczęście zwierzę nie odniosło żadnych obrażeń.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Samochód 49-latka trafił na strzeżony parking.

KPP Łańcut

 

Post Author: Adam Kunysz