Strażacy z kalendarzem dla Mariusza

   Grupa młodych pasjonatów pożarnictwa z województwa lubelskiego, kujawsko – pomorskiego i podkarpackiego wpadła na pomysł pomocy poszkodowanemu strażakowi OSP poprzez sprzedaż wyjątkowego kalendarza strażackiego na rok 2021.

Reklama

  Pan Mariusz Kuleta z Chlewic w gminie Moskorzew ćwiczył przed zawodami drużyn OSP. W trakcie wchodzenia na ściankę treningową stracił równowagę i spadł, co skutkowało uszkodzeniem kręgosłupa, a w konsekwencji – wózkiem inwalidzkim. Codzienne czynności takie jak ubieranie się, jedzenie czy toaleta wydają się dla nas oczywiste, jednak dla Pana Mariusza są prawdziwym wyzwaniem, które wymaga pomocy osób trzecich. Strażak z Chlewic nie poddaje się – przeszedł już 3 turnusy rehabilitacyjne, dzięki którym wzmocnił swoje mięśnie, ale konieczny jest kolejny turnus by zbliżyć się do powrotu do zdrowia i samodzielności.

   Twórcy kalendarza chcą wesprzeć Pana Mariusza w rehabilitacji i przekażą część zysków ze sprzedaży na kolejny turnus. Kalendarz można zakupić tutaj https://kalendarz-strazacki.pl/

   Sam produkt jest wyjątkowy – to wysokojakościowy, spiralowany kalendarz A3 ze zmianami dla strażaków PSP. W sesję zdjęciową zaangażowały się topowe polskie modelki i profesjonalny fotograf. Efekt końcowy jest godny podziwu. Jego cena to jedyne 39,99 zł

   “Zauważyliśmy, że społeczność strażaków ochotników w Polsce ma ogromny potencjał. Postanowiliśmy zrobić projekt od strażaków dla strażaków, który będzie promować ich służbę, a jednocześnie przyczyni się realnej pomocy potrzebującemu. Wierzymy, że taki kalendarz może zawisnąć w każdej jednostce straży w naszym kraju” – podsumowują twórcy.

 

 

 

 

 

Post Author: Adam Kunysz