Poetycko-muzyczny wieczór z Kołem Lirycznym “Wena”

   W piątkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie ponownie poeci i soliści z Koła Lirycznego Wena zaprosili na spotkanie z poezją i piosenką. W ten jesienny czas zapragnęliśmy naszymi wierszami wrócić wspomnieniem do „Powiewu lata”, z tęsknotą za cyklem lirycznych wieczorów w ogrodach sztuki, by wzruszyć  i wzbudzić refleksję jesiennym smutkiem, a raczej nostalgią ciepłych wzruszeń.

Reklama

    W czasach kiedy wydarzenia artystyczne często są w sferze pragnień, zaprosiliśmy stęsknionych odbiorców poetyckich spektakli, nie tylko do domu kultury, by przeżywali z nami na żywo w urokliwiej scenografii wspólnie autorskie wyznania poetów „Weny” i pieśni solistów, ale we współpracy z Bliską TV zaprosiliśmy wszystkich, którzy pragnęli z nami być tego wieczoru do obejrzenia spektaklu, korzystając z transmisji internetowej.

    W poetycko- muzycznym wieczorze w reżyserii Adama Opałki „Nie opuszczaj nas” autorską poezję , pełną ciepła, słonecznych chwil i refleksji, jesiennej nostalgii przemijania, zaprezentowali: Kazimiera Kozuń, Iwona Jaworska, Krzysztof Puchała i Adam Opałka, a nastrojowe piosenki w oryginalnych aranżacjach zaśpiewali – Stanisław Strzępka i Urszula Opałka. Scenografię w charakterze lirycznych wieczorów w ogrodach sztuki przygotowali: Adam Opałka i Marek Hepnar.

    ADAM  OPAŁKA

Fot. EDWARD  SOŃSKI

Post Author: Adam Kunysz