Konkurs na kartkę świąteczną rozstrzygnięty

   To już piękna, wieloletnia tradycja, by w konkursie skierowanym do uczestników świetlic terapeutycznych, placówek i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne z terenu naszego powiatu wybierać tę jedną pracę, która stanie się wzorem dla oficjalnej kartki świątecznej Powiatu Łańcuckiego.

Reklama

   W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Terenowe Nr 4 Powiatu Łańcuckiego w Łańcucie oraz Fundacji CONTIGO ZAZ w Woli Dalszej.

   Jury konkursowe pod przewodnictwem starosty łańcuckiego Adama Krzysztonia  miało trudne zadanie, gdyż wszystkie prace, a było ich blisko pięćdziesiąt, charakteryzowały się dużym zaangażowaniem autorów, pomysłowością i starannością wykonania. Poza główną nagrodą dla Ireny Kraski, przyznano wyróżnienia dla: Mateusza Cwynara, Anny Wojnar, Patrycji Kasperkiewicz, Marka Gwizdaka, Jana Ciska oraz Krzysztofa Wilczka.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i mimo trudnej sytuacji epidemicznej przesłali do nas swe prace.

Powiat Łańcucki

Post Author: Adam Kunysz