Wypadek w Soninie

  Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Soninie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba. Droga w miejscu wypadku przez pewien czas była nieprzejezdna.

   Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13 w Soninie, na drodze wojewódzkiej nr 881. Jak ustalono, w kierunku Łańcuta pojazdem marki Renault poruszał się 24-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, za nim, w tym samym kierunku jechał oplem 43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem zatrzymał się, gdyż zauważył leżącą na chodniku starszą kobietę, wtedy w tył jego samochodu uderzył opel.

Reklama

   Do szpitala trafił 24-latek, kierujący renaultem. Ratownicy udzielili również pomocy seniorce, która zasłabła na chodniku. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

   Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

KPP Łańcut

 

Post Author: Adam Kunysz