Drużyna  Stali Łańcut najlepsza

   W minioną niedzielę, 14 b. w Powiatowej Hali Sportowej im. Józefa Witka zakończyła się I edycja Otwartych Mistrzostw Powiatu Łańcuckiego w piłce nożnej U-15 o puchar Starosty Łańcuckiego.

Reklama

   Wzięło w nich udział 11 drużyn reprezentujących kluby: „Sokół” Sokołów Małopolski, „Grodziszczanka” Grodzisko Dolne, „Markovia” Markowa, „Czarni” Kraczkowa, „Junak” Słocina, „Szarotka” Rogóżno”, „Dąb” Kosina, „Grom” Handzlówka, „Błękit” Żołynia i „Stal” Łańcut (dwie drużyny).

   W wyniku rozegranych 40 spotkań, w końcowej klasyfikacji mistrzostw najlepszymi okazali się młodzi piłkarze  Stali Łańcut. Im też przypadł w udziale puchar Starosty Łańcuckiego. Dalsze miejsca zajęły drużyny z Kosiny, Żołyni, Kraczkowej,  Grodziska Dolnego i Sokołowa Małopolskiego, których organizatorzy uhonorowali także pucharami i medalami.

Składając gratulacje piłkarzom najlepszych drużyn, uczestniczący w uroczystym zakończeniu Mistrzostw poseł na Sejm RP Kazimierz Gołojuch  przekazał w prezencie zwycięskiej drużynie kilka piłek.

Tekst i zdjęcia: ADAM  KUNYSZ

Post Author: Adam Kunysz