Areszt dla sprawcy przemocy

   Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował areszt tymczasowy wobec 41-letniego mieszkańca gminy Rakszawa. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

   W ubiegły czwartek policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości gminy Rakszawa. Według przekazanych informacji, pijany mężczyzna wszczął awanturę, podczas której stosował przemoc wobec członków swojej rodziny. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Nietrzeźwy 41-latek wyzywał oraz groził śmiercią swoje małżonce. Mężczyzna zaatakował również swojego syna rzucając w niego butelką po alkoholu.

Reklama

   Jak ustalili policjanci, nie był to pierwszy przypadek przemocy domowej w tej rodzinie. Mężczyzna od dłuższego czasu nadużywa alkoholu i znęca się nad członkami swojej rodziny. Sprawca przemocy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

   Po wytrzeźwieniu 41-latek usłyszał zarzuty. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. W piątek Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował wobec 41-latka tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

KPP Łańcut

 

Post Author: Adam Kunysz