Jechał na podwójnym gazie – wylądował w przydrożnym rowie

   W nocy z soboty na niedzielę, łańcuccy policjanci interweniowali wobec kierowcy forda, który w Kraczkowej wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu.

   Po godz. 2 w nocy, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Kraczkowa samochód marki Ford uderzył w mostek wjazdowy jednej z posesji. Według przekazanych informacji kierowca pojazdu może być nietrzeźwy.

Reklama

   Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Kierującym fordem okazał się 21-letni mieszkaniec Łańcuta. Mężczyzna podczas jazdy utracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w mostek. Na szczęście nie odniósł większych obrażeń.

   Okazało się jednak, że 21-latek w chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Samochód 41-latka trafił na strzeżony parking.

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz