Ćwiczenia międzygminne “Podłogi 2021”

  9 lipca  br. na terenie  zakładu „Podłogi” Sp. z o. o. w Łańcucie ul. Kolejowa 7 zostały zorganizowane i przeprowadzone ćwiczenia międzygminne w zakresie doskonalenia organizacji działań ratowniczo-gaśniczych oraz współdziałania sił i środków Państwowej Straży Pożarnej, jednostek ochrony przeciwpożarowej, pracowników zakładu, a także podmiotów współdziałających z systemem pod kryptonimem „PODŁOGI 2021”.

Reklama

   Głównym tematem ćwiczeń było sprawdzenie możliwości prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych oraz praktycznego doskonalenia organizacji akcji w sytuacji wystąpienia pożaru w hali produkcyjnej deski podłogowej, z uwzględnieniem utrudnień i komplikacji wywołanych zmianami pozorowanych zagrożeń. 

Do udziału w ćwiczeniach zaangażowane zostały siły i środki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Czarna, Rakszawa i Żołynia. Ćwiczenia zostały zorganizowane przez dyrektora Zakładu „Podłogi” Sp. z o. o. w Łańcucie oraz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej PSP w Łańcucie.

Oprac: bryg. Mariusz Skrobacz, Kamil Blok, KP PSP Łańcut

Zdjęcia: Kamil Blok, KP PSP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz