XXII Piknik Sportowo-Rekreacyjny – za nami

 
   W minioną niedzielę, 25. lipca br. po raz dwudziesty drugi na basenie otwartym MOSiR Łańcut odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny. Organizatorem od samego początku istnienia tej imprezy są MOSiR i MDK Łańcut. Pogoda w tym dniu  nie rozpieszczała, nawet popadało, ale i tak było sporo amatorów letniego wypoczynku. Na pikniku rozegrano wiele gier, zabaw i turniejów dla dzieci. Było wesołe miasteczko, były gry i zabawy animacyjne dla dzieci.
 
    Najważniejszym punktem całej imprezy był wybór Małej Miss i Małego Mistera lata 2021. Małą Miss Lata została Amelia Turkosz z Żołyni, pierwszą wicemiss  Anita Piechowska z Husowa, a drugą –  Lena Kisiel z Rzeszowa. W konkursie na Mistera Lata 2021 zwyciężył Tadeusz Wiśniowski z Łańcuta, wyprzedzając Marcela Kisiela i Wiktora Kubiszewskiego.
 
   W turnieju piłki nożnej plażowej zwyciężył zespół Roberciki przed Bartek Team. W siatkówce plażowej bezkonkurencyjny był zespół Przeworsk, a drugie miejsce przypadło w udziale zawodnikom z Rakszawy. W turnieju tenisa stołowego zwyciężył Mateusz Chwaszcz, wyprzedzając Katarzynę Pietraszek, Michała Maca i Oliwiera Opałkę. Zawody pływackie na 50 metrów wygrała Milena Dyrda przed  Szymonem Dobruckim  i Różą Kłęk.
 
    Imprezę poprowadziła grupa DJ TEAM. Puchary, medale i nagrody wręczali:  burmistrz miasta Rafał Kumek, wiceprzewodniczący Rady Miasta  Adam Opałka, wicedyrektor MOSIR-u Adam Onyszczuk oraz kierownik Wydziału Sportu, Promocji i Turystki Urzędu Miasta  Michał Mac.
 
Całą imprezę przygotowali i przeprowadzili instruktorzy MOSiR i MDK:  Urszula Opałka, Paweł Słota, Marek Hepnar oraz Tadeusz Naróg. Sędziowali  – Zbigniew Baran i Weronika Mikulska.
MOSiR Łańcut
Fot. EDWARD  SOŃSKI
 

Post Author: Adam Kunysz