Tour de Pologne – utrudnienia w ruchu

 

   W najbliższą środę, 11. sierpnia br. odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z tym wydarzeniem na terenie powiatu łańcuckiego wystąpią utrudnienia w ruchu. Przejazd drogami powiatu łańcuckiego przewidywany jest w godz. 17.30-19.00. Zawodnicy będą przejeżdżać przez następujące miejscowości: Markowa, Sonina, Łańcut, Wysoka, Kraczkowa.

  W środę, od godz. 15, utrudnienia w ruchu w Łańcucie wystąpią na ul: 3-go Maja, Zamkowa, Kościuszki, Kr. Elżbiety, Piłsudskiego, Mościckiego oraz na wszystkich drogach i wyjazdach do nich przylegających. Ograniczenia wystąpią również na drodze krajowej nr 94.

Reklama

  Zalecamy, aby podróżujący w kierunku Rzeszów-Przemyśl (Przemyśl-Rzeszów) kierowali się na autostradę.

   Jednocześnie informujemy, że w dniu 11.08.2021 r. będzie obowiązywał zakaz parkowania przy wyżej wymienionych ulicach, a w szczególności przy ul. 3-go Maja (wzdłuż ogrodzenia parku) oraz ul. Zamkowej.

   Policja apeluje do kierowców o rozwagę i cierpliwość, a także w miarę możliwości o wybieranie alternatywnych dróg, omijających te, na których będą utrudnienia. Przypomina jednocześnie o obowiązku stosowania się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem.

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz