W słońcu i w deszczu – pożegnanie wakacji w Łańcucie

Od piątku na łańcuckim Rynku i Plantach odbywały się imprezy zorganizowane przez miasto dla dzieci, młodzieży i dorosłych na pożegnanie tegorocznych wakacji.

Reklama

Starannie przygotowane imprezy ściągnęły na Rynek kilkuset mieszkańców Łańcuta i okolic, którzy mieli okazję przez trzy dni, od piątku do niedzieli, pokosztować różnorodnych potraw i napojów, serwowanych na stoiskach „Żarciowozów”, które już po raz kolejny zawitały do naszego miasta.

Nie zabrakło także licznych atrakcji. Największą z nich było rowerowe  Trial Schow, czyli  pokazy rowerowe, akrobacje, skakanie na rowerze, w wykonaniu łańcucianina – Łukasza Kowala. Można było także obejrzeć  kilka oryginalnych motolotni na których latają,  także w okolicach Łańcuta, członkowie Lotniczego Stowarzyszenia Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie.

W sobotę wieczorem sporo osób bawiło się na dyskotece. W  niedzielę, w ostatnim dniu imprezy, pogoda spłatała figla organizatorom „Biegów Hrabiego”. Padający prawie bez przerwy deszcz nie przeszkodził jednak amatorom terenowego biegania.

Tekst i zdjęcia: ADAM  KUNYSZ

Post Author: Adam Kunysz