Jakub Pałac zwycięzcą konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Starostwo Powiatowe w Łańcucie wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie, od wielu lat organizują Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Zwycięska praca staje się wzorem oficjalnej kartki świątecznej Powiatu Łańcuckiego. W tegorocznej edycji zwyciężyła praca Jakuba Pałaca.

Reklama

Spośród nadesłanych prac wyróżniono również prace Marii Bar-Sucheckiej, Pawła Nykiela, Karoliny Pieczonki, Renaty Piwińskiej, Marii Benc, Agnieszki Bembenik, Jana Ciska, Rafała Frączka, Krystyny Kani oraz Żanety Grabowskiej.

Konkurs skierowany jest do uczestników świetlic terapeutycznych oraz placówek i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne z terenu naszego powiatu. W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych: Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego Caritas w Wysokiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach, Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Łańcucie, Dziennego Domu Pomocy Caritas w Łańcucie, Stowarzyszenia “Adoń i My”, Wspólnoty “Perełki” Ruchu Wiara i Światło w Łańcucie oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Handzlówce.

Powiat Łańcucki

Post Author: Adam Kunysz