Niebieski “Mikołaj” odwiedził dzieci

Wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Caritas w Wysokiej, odwiedził “Mikołaj” z łańcuckiej komendy. Oprócz prezentów, uśmiech na twarzy dzieci i młodzieży wywołał policyjny miś.

Prowadzony przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej jest placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Wychowankowie ośrodka mają możliwość realizacji przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego oraz rozwoju twórczości artystycznej.

Reklama

Tuż przed świętami wychowanków oraz pracowników ośrodka postanowili wesprzeć policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Pod patronatem związków zawodowych przeprowadzono zbiórkę, a zebrane pieniądze zostały w całości przeznaczone na zakup artykułów spożywczych i gospodarstwa domowego.

Podopiecznych odwiedził także policyjny miś, który od razu wywołał uśmiech na twarzach dzieci.

Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie insp. Marek Mendoń, przekazał na ręce Janiny Surmacz – dyrektor ośrodka, pluszowego misia.

Nie był to jednak koniec miłych niespodzianek. Tym razem to wychowankowie z Wysokiej przekazali prezenty dla łańcuckich policjantów i pracowników komendy. Były to ręcznie przygotowane bożonarodzeniowe pierniczki. Krótkie spotkanie z niebieskim “Mikołajem” zakończyło się wzajemnymi życzeniami zdrowych i pogodnych świąt. 

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz