
Po południu w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się koncert, w którym wystąpiły zespoły taneczne, kapela i soliści, a zakończyła go licytacja gadżetów podarowanych przez darczyńców oraz tradycyjne „światełko do nieba” czyli pokaz sztucznych ogni.
Według danych, które późnym wieczorem podał łańcucki sztab WOŚP, udało się zebrać na ten cel ponad 41 tys. złotych, ale liczenia jeszcze trwa i kwota ta będzie na pewno wyższa.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.
A.K.
Fot. ADAM KUNYSZ

