Wypadek na autostradzie A4

Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło 7. bm. na łańcuckim odcinku autostrady A4. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, ranna została jedna osoba.

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek przed godz. 17, na autostradzie na wysokości miejscowości Wola Mała. W kierunku Łańcuta, pojazdem marki Toyota poruszał 45-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. W tym samym kierunku, lewym pasem, jechał fordem 24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, to właśnie 24-latek zmieniając pas ruchu uderzył w jadącą obok niego toyotę. W wyniku uderzenia, kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem. Samochód przejechał przez lewy pas jezdni i uderzył w bariery energochłonne.

Reklama

W wypadku ranna została 77-letnia pasażerka toyoty. Przez pewien czas lewy pas jezdni był zablokowany. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwy. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz