“Babski wieczór” ponownie w Czarnej

W weekend 5 i 6 marca 2022 Ośrodek Kultury w Czarnej zaprasza na „Babski Wieczór”. Spektakl „Warto rozmawiać” w wykonaniu teatru Do Trzech Razy Sztuka i wystawa twórczości artystycznej Agnieszki Nawłoki pt „GRANICA- między niepewnością, a ukrytymi pragnieniami”.
 
  – Po tej długiej przerwie niezależnej od nas nareszcie z radością możemy zaprosić na Babski wieczór- Spotkania ze sztuką. W związku z wydarzeniami z 2019 roku wiele osób nie mogło zobaczyć wówczas przygotowanego spektaklu. Dlatego Teatr „Do Trzech Razy Sztuka” postanowił powtórzyć farsę pt. „Warto rozmawiać” w reżyserii Mirosława Pelca. Nawet jeśli ktoś miał szczęście widzieć już przedstawienie to i tak zapewniamy wspaniałą zabawę i dużą dawkę humoru. Z pewnością po raz kolejny zaskoczy wspaniała gra aktorów, których już nie śmiemy nazywać amatorami. Za to, z dumą podkreślamy, że są mieszkańcami Gminy Czarna w powiecie łańcuckim – czytamy na stronie GOKiR.
 
Spektakl WARTO ROZMAWIAĆ to opowieść o małżonkach, którzy są ze sobą od prawie 20 lat. Żadne z nich nie jest święte – oboje są uwikłani w romanse i różne miłosne perypetie. Intryga rozgrywa się pod okiem Nadii – błyskotliwej pomocy domowej. Nadia jest nie tylko obserwatorką, ale także reżyserem tego „miłosnego labiryntu”. Jak potoczą się losy bohaterów?
 
Kolejną atrakcją „Babskiego Wieczoru” będzie wystawa twórczości artystycznej Agnieszki Nawłoki – właścicielki Pracowni Artystycznej Dotyk Ziemi, w której to pasja-miłość łączy się z doświadczeniem, a ceramika łączy  z fotografią i malarstwem. To miejsce projektowania i wytwarzania ceramiki artystycznej, malowania obrazów, jak również wykonywania sesji fotograficznych.
 
Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00 (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę). Spektakl przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Bilety można nabyć w cenie 20 zł. Lub zarezerwować pod nr 17 226 23 23.

Post Author: Adam Kunysz