Topky na pożegnanie lata w gminie Łańcut

Koniec lata zbliża się wielkimi krokami. W Gminie Łańcut pożegnamy lato w muzycznym stylu. Soninę odwiedzi zespół „Topky”.
Wydarzenie niejako zamyka cykl pikników rodzinnych w plenerze. W tym roku „Pożegnanie lata z Gminą Łańcut” odbędzie się w Soninie na stadionie LKS Sawa Sonina. Impreza wystartuje 3 września o godzinie 15.00. Rozpocznie ją turniej sołectw, w trakcie którego mieszkańcy będą rywalizować o nagrody dla miejscowości, które reprezentują 

Reklama

W części artystycznej zobaczymy na scenie zespół ludowy „Sonina” i zespół „Carmel”. Wystąpi także Mobilna Filharmonia z koncertem „Folkloru bezdroża od gór aż po morza”. Zagra także zespół „Nad nami niebo” oraz „For You”.
Najmłodsi będą mogli pobawić się w strefie zabaw i rozrywki oraz spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych. Ponadto będą czekały stoiska gastronomiczne i rękodzielnicze.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Topky – piękne wokalistki – Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz, niegdyś członkinie zespołu Top Girls. Usłyszymy takie utwory jak “Dzban”, “Szpile”, czy “Bez wad”. Na koniec odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy. Organizatorami są Centrum Kultury Gminy Łańcut, Gmina Łańcut oraz firma Bartfun.

Post Author: Adam Kunysz