
Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody pieniężne. Organizatorami turnieju było Łańcuckie Towarzystwo Tenisowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy, puchary i nagrody pieniężne. Organizatorami turnieju było Łańcuckie Towarzystwo Tenisowe i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.