Konkurs na najlepszą fotografię z dawnej pracy

Młodym ludziom może być ciężko wyobrazić sobie jak wyglądały kiedyś poszczególne zawody, w szczególności, że niektóre całkowicie zanikły, a inne zmieniły się nie do poznania. Niektórzy natomiast nie pamiętają już jak to kiedyś wyglądało, ale chętnie odświeżyliby swoją pamięć. W tym celu portal pracy Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs związany z tematyką pracy. Myślimy, że każdy chętnie obejrzy galerię stworzoną ze zdjęć uczestników, która pokaże nam jakie zmiany zaszły na przestrzeni lat w zakładach pracy.

Reklama

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby w wieku minimum 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego, które posiadają pamiątkowe zdjęcia związane z dawniej wykonywaną profesją.

Do zabawy można nadesłać maksymalnie 3 fotografie, a należy zrobić to poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Do konkursu można dołączyć do 16 października 2022 roku.

Do zgarnięcia fantastyczne nagrody jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz inne gadżety i ciekawe książki.

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

 

Post Author: Adam Kunysz