Spektakl ˝Wieczór panieński plus”

„Fantastyczna gra aktorska. Cudowna zabawa. Polecam!”

“Było SUPER!!!! Polecam.”

Reklama

“Kasia Skrzynecka bomba, stworzona do tej roli. Pozostałe dziewczyny też super. Brawa dla panów. Jeśli chcesz się zrelaksować a przy tym niewymuszenie pośmiać – idź koniecznie !”

To tylko kilka przykładowych recenzji po obejrzeniu spektaklu „Wieczór panieński plus”. Pozytywnych opinii odebraliśmy dużo więcej, tym bardziej cieszy fakt, że przyczyniliśmy się do pokazania najnowszej komedii Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn.

Wieczór panieński zdarza się raz… na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński…który z czasem przeradza się w wielką awanturę. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Spektakl komediowy w doskonałej obsadzie: Katarzyna Skrzynecka, Monika Mazur, Anna Iberszer, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk.

tekst: Ewa Koralewicz

fot. Edward Soński

 

Post Author: Adam Kunysz