XXIV Piknik Sportowo-Rekreacyjny za nami

 
Piękna pogoda przyciągnęła w minioną niedzielę , 23. lipca br.  sporo miłośników letniego wypoczynku. Na pikniku, który odbywał się na Basenie Otwartym pod Bażantarnią rozegrano turnieje sportowe, prowadzone były animacje dla dzieci, odbył się konkurs na Miss Lata 2023, jak również aqua aerobic.
 
 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie zaprezentowały specjalistyczny sprzęt w postaci wozów strażackich i policyjnych
 
W konkursie na Miss Lata 2023 zwyciężyła Zuzanna Szpunar, pierwszą Wicemiss została Milena Chwostek, a drugą Wiktoria Pietraszek. Zwycięzcą turnieju piłki nożnej plażowej została drużyna „Klejnotów Pustyni”, a w rozgrywkach siatkówki plażowej bezkonkurencyjny okazał się zespół „Dziewczyn”.
 
W zawodach pływackich w kategorii dziewcząt zwyciężyła Nikola Mendoń, a w kategorii chłopców najlepszy był Piotr Leniart. Wśród tenisistów stołowych pierwsze miejsce wywalczył Piotr Styskal, a na kolejnych stopniach podium uplasowali się kolejno Stanisław Kisała oraz Miłosz Kisała.
 
Na zakończenie najlepszym drużynom oraz zawodnikom puchary, medale i nagrody wręczyli: Rafał Kumek Burmistrz Miasta i Jerzy Halka Dyrektor MOSiR Łańcut.
 
Tekst: MOSiR Łańcut
Fot. Adam Kunysz

Post Author: Adam Kunysz