Podsumowanie policyjnych działań „Wszystkich Świętych”

Łańcuccy policjanci zakończyli, trwającą od 31 października akcję „Wszystkich Świętych”. Przez 3 dni funkcjonariusze odnotowali 5 zdarzeń drogowych. We wszystkich przypadkach skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach.

Wczoraj po godz. 22, łańcuccy policjanci zakończyli trwającą od wtorku akcję „Wszystkich Świętych”. W tym czasie zwiększona liczba funkcjonariuszy czuwała nad bezpieczeństwem, zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

Reklama

Pomimo zwiększonego natężenia ruchu, okres Wszystkich Świętych w powiecie łańcuckim przebiegł spokojnie. W ciągu tych 3 dni, funkcjonariusze pracowali przy 5 zdarzeniach drogowych. We wszystkich przypadkach skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach.

Oprócz funkcjonariuszy duży wpływ na bezpieczeństwo mieli również sami kierujący, którzy wykazali się cierpliwością i ostrożnością za kierownicą. Zwracali również uwagę na zmianę organizacji ruchu oraz sygnały i polecenia wydawane przez policjantów.

Zdjęcia:  KPP Łańcut

Post Author: Adam Kunysz