Zespół Pieśni i Tańca „Łańcut” obchodzi w tym roku jubileusz 40. lecia działalności artystycznej. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 25 listopada br. w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się jubileuszowy koncert. Początek widowiska godz. 17.00. Szczegóły na plakacie.