Roztańczony MDK

Przygotowania do tego koncertu trwały od kilku tygodni. Sonia Czado i Jadwiga Harasymowicz, przygotowały  wspaniałe  taneczne widowisko, odbywające się od wielu lat przed świętami Bożego Narodzenia, wzbudzając aplauz zgromadzonej publiczności.

Reklama

Organizatorami wczorajszego koncertu zatytułowanego “Świąteczny Blask” byli: Zespół Tańca Estradowego “Ekrol”, Miejski Dom Kultury, oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów”Ekrolu”. W koncercie – oprócz organizatorów czyli wszystkich formacji tanecznych “Ekrolu” – udział wzięli: “Zespół Taneczny “Krzemyki”, Zespół Taneczny “Gracja”, para taneczna Iga Bober i Dawid Mordka, solistka Maja Gosztyła,  Uczniowski Klub Sportowy “Akrobata”,  solistka Tosia Szyler. Koncert prowadziła Karina Guzek – Buk.

Przed koncertem i  po jego zakończeniu w holu MDK odbywał się świąteczny kiermasz, z którego całkowity dochód przekazany został dla Wspólnoty “Perełki” z Łańcuta Ruchu “Wiara i Światło”, która na co dzień wspiera osoby z niepełnosprawnością. Dzięki hojności uczestników wydarzenia udało się zebrać  4177,45 zł.

Tekst i zdjęcia: Adam Kunysz

 

 

 

 

 

Post Author: Adam Kunysz