Prośba o pomoc i wsparcie dla policjanta

Sierż. szt. Grzegorz Kotliński to policjant wydziału prewencji z łańcuckiej komendy, który do tej pory pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Jego dotychczasowe życie przerwała choroba – ostra białaczka szpikowa z obecnością genu BCR/ABL. Jego przyjaciele rozpoczęli zbiórkę na leczenie. Prosimy o pomoc i wsparcie dla naszego kolegi!

Grzegorz Kotliński ma 45 lat. Od 18 lat z dumą nosi niebieski mundur. Służbę pełni w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, gdzie codziennie chronił i pomagał innym. Teraz sam potrzebuje pomocy…

Reklama

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Ostra białaczka szpikowa z obecnością genu BCR/ABL – to diagnoza jaką 10 kwietnia br. otrzymał Grzesiek. W tym dniu rozpoczęła się również jego dramatyczna walka o zdrowie. Obecnie Grzesiek przebywa w Klinice Hematologii w Rzeszowie, gdzie przechodzi intensywne leczenie i oczekuje na dawcę szpiku kostnego. 

Prosimy o pomoc i wsparcie dla naszego kolegi. Wspomóżmy go w tej ciężkiej i kosztowanej walce o zdrowie. Klikając tutaj okażmy wsparcie łańcuckiemu policjantowi.

KPP Łańcut

 

Post Author: Adam Kunysz