Koncert na dwa fortepiany

Trwa 64. Muzyczny Festiwal w Łańcucie. W minioną środę , 4. czerwca br. reprezentacyjna Sala Balowa Muzeum-Zamku po raz kolejny wypełniła się melomanami. Przed publicznością wystąpił duet fortepianowy: Vanessa Perez i Kristhyan  Benitez.
 
Na program koncertu, który prowadził Stefan Munch złożyły się brawurowo wykonane utwory: H. Salgán – A Fuego Lento/ arr. S. Buck, V. Parra / arr. S. Buck – Gracias a la Vida,  H. Blanco / arr. S. Buck – Moliendo Café, C. Saint-Saëns – Danse Macabre, Arvo Pärt – Pari Intervalli, W. Lutosławski – Variations on Theme by Paganini, Spiritual / arr. S. Buck – Motherless Child,  A. Marquez – Danzón no. J. Gabriel /arr. S. Buck – Hasta que te conocí, P. Sanchez / arr. S. Buck – Bésame Mamá.
 
Fot. Adam Kunysz
 
 

Post Author: Adam Kunysz