Muzyczny Początek Lata – Doroczny Koncert Uczniów PSM im. T. Leszetyckiego w Łańcucie

Już w poniedziałek, 16 czerwca 2025 roku o godz. 17:00, zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury  na wyjątkowy koncert  uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Teodora Leszetyckiego w Łańcucie. To muzyczne wydarzenie będzie nie tylko podsumowaniem całorocznej pracy, ale także symbolicznym powitaniem lata.

Zachęcamy do wspólnego świętowania – zapraszamy rodziny, przyjaciół i wszystkich mieszkańców Łańcuta i okolic.

Wstęp wolny

Post Author: Adam Kunysz