Dni Miasta Łańcuta – rozpoczęte

Przed kilkoma godzinami rozpoczęły się tegoroczne Dni Miasta Łańcuta. Otworzył je uroczyście Burmistrz Miasta Damian Szubart, w towarzystwie dyrektor Miejskiego Domu Kultury Ilony Dusza-Rzeszowskiej. Na scenie w Parku Angielskim obok MDK prezentują się soliści amatorzy oraz zespoły muzyczne. Teatr „Nowa Lutnia”  zaprezentował fragmenty swojej najnowszej sztuki. Na mieszkańców czekają także liczne atrakcje, stoiska gastronomiczne, a dla najmłodszych gry, zabawy i dmuchańce. O godz. 21. rozpocznie się występ gwiazdy wieczoru – Piotra Cugowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia I części  fotorelacji z tego wydarzenia.

Fot. Adam Kunysz

Post Author: Adam Kunysz