Na narty do Handzlówki

      Mamy nareszcie prawdziwą zimę. Jest trochę śniegu, ale  nie wiadomo jak długo się utrzyma, bo meteorolodzy już zapowiadają ocieplenie. Korzystajmy więc póki co z zimowych atrakcji. Wychodząc naprzeciw amatorom jazdy na nartach wczoraj uruchomiony został, jedyny w naszej okolicy, wyciąg narciarski” STAŚ” w Handzlówce.

Reklama

     “STAŚ” to wyciąg orczykowy z trasą zjazdową o długości 450 metrów. Dostosowany jest do umiejętności zarówno zaawansowanych jak i początkujących narciarzy. Dobrze przygotowana trasa zjazdowa, oświetlenie umożliwiające przebywanie na stoku także po zmierzchu, łatwy dojazd drogą wojewódzką Łańcut-Dynów, a następnie Gościńczykiem, parking oraz zaplecze, m.in. gastronomia, toalety, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego ( narty, kaski, buty, deski, sanki) – to niewątpliwie atuty tego wyciągu.

     Dla osób które nigdy nie jeździły na nartach lub chcą poprawić swoje umiejętności, istnieje możliwość zorganizowania zajęć doskonalących pod okiem instruktora.

     Z wyciągu w Handzlówce będzie można korzystać codziennie od godziny 11:00 do późnego wieczora. Obecnie na stoku jest ok 20 cm warstwa śniegu.

 

Post Author: Adam Kunysz